poniedziałek, 30 grudnia 2013

AfterTakie piękne Święta były i tak szybko minęły. Wiem, że teraz wszyscy piszą o tym co robili i jak wyglądały ich Święta oraz dodają masę zdjęć rodem z instagrama i nic innego teraz nie da się na blogach znaleźć ale tak już jest i zawsze będzie, że jak są święta to są i zdjęcia. Ja również stworzyłam wpis o tej tematyce - później. Tak, specjalnie później ażeby można było sobie powspominać. Bo przecież 24 grudnia czy w 2 następne dni każdy jest w amoku świątecznym, więc po co to wtedy pokazywać?

Nie będę się zbytnio rozpisywać, bo nie ma o czym w tym wypadku. Chciałam Wam tylko pokazać kilka zdjęć z moich Świąt. Były na prawdę udane. W większości panowała miła atmosfera i w ogóle bardzo przyjemnie było :) Mam nadzieję, że Wam również ten czas minął owocnie.

A na zbliżającą się noc sylwestrową życzę Wam abyście spędzili ją z osobami, na których Wam zależy i aby następny rok był jeszcze wspanialszy niż ten. Ahh i oczywiście aby zrealizowały się Wasze postanowienia noworoczne, ja swoje też mam ;).

jeśli chcecie być na bieżąco obserwujcie bloga instagrama!

Spędźcie wspaniale Sylwestra!
3 komentarze:

 1. Bo Święta są tak piękne, i wszyscy na nie czekają, i aż żal byłoby tych cudownych chwil nie uwieczniać na zdjęciach! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szcęśliwego Nowego Roku!!!:) A i zapraszam do mnie na podsumowanie 2013:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego kochają zołzy ;D Zaciekawił mnie tytuł :)
  Cudowne, urokliwe ujęcia :)

  OdpowiedzUsuń

Cenię wszystkie komentarze, szczególnie te nie kończące się stwierdzeniem "fajny post", lecz wnoszące coś do mojej głowy.