środa, 2 kwietnia 2014

What makes me happy?

Na pewno każdy z Was ma rzeczy, chwile lub zna sytuacje które sprawiają, że jest szczęśliwszym. Co to jest to oczywiście kwestia każdego z osobna. Pomimo tego warto się nimi dzielić. W życiu jest masa takich momentów. Wybrałam kilka z nich, które wydawały mi się najbardziej trafne.

Co sprawia, że jestem szczęśliwa?
Słońce- już sam widok słońca sprawia, że poziom szczęścia i radości we mnie wzrasta. Rano mam większą chęć żeby wstać (a to nie jest częste zjawisko). Wszystko robi się lepiej, łatwiej i sprawia mi większą przyjemność.
Góry- uwielbiam patrzeć na góry, a jeszcze bardziej je zdobywać. Przede wszystkim dlatego, że jest to dla mnie oderwanie się od codziennego hałasu i problemów. Nie muszę myśleć o szkole, ocenach i o tym czy zdążę na autobus, a mój jedyny problem to czy dotrę na miejsce przed deszczem.
Zapach deszczu- w sumie nie mam pojęcia skąd bierze się ten zapach. Słyszałam już kilka teorii na ten temat, na przykład że jest to kurz który pod wpływem deszczu tak pachnie albo asfalt . Nie wiem i nie robi mi to znacznej różnicy. Ważne że kojarzy się z wiosną.
Długie spanie - jestem potwornym leniem jeśli chodzi o spanie. Mogłabym przespać cały dzień (chyba że jest ciepły i słoneczny, to wtedy miałabym wyrzuty sumienia :D). Dzięki temu, że mam w tym roku na drugą zmianę mogę delektować się ciepłym łóżkiem nawet do 11 :). I muszę Wam powiedzieć że szczerze podziwiam osoby które wstają rano żeby się pouczyć. Też chciałabym tak umieć...
Jazda autobusem z ulubioną muzyką - nie ważne dokąd jadę lub jak długo. Jeśli mam słuchawki i muzykę, którą w danym momencie uwielbiam to mogę jechać choćby na koniec świata.
Spotkanie z najbliższymi - zawsze potrafią poprawić humor, wesprzeć, wysłuchać. Mają masę głupich pomysłów, które sprawiają że się uśmiecham.
Czekolada - to specjalnie zostawiłam na sam koniec. Jest to jedno z moich największych uzależnień równoważne ze spaniem do 12. Kiedy jest czekolada to i dzień jest lepszy. A najgorsze jest to, że jedna tabliczka wystarcza mi na około 10 minut, więc żebym była cały dzień szczęśliwa musiałabym zjeść ich naprawdę dużo. Dobrze że w końcu budżet by mi się skończył.
A co sprawia że Wy jesteście szczęśliwi?


6 komentarzy:

 1. A twój Miś? on nie czyni Cię szczęśliwą? <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie uszczęśliwia tyle rzeczy że nie wiem czy zmieściłabym to na jednej kartce a4 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Słońce naprawdę uszczęśliwia i dodaje energii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się z Karoliną:)) także mnie dużo rzeczy uszczęśliwia, trzeba we wszystkim widzieć coś pozytywnego:)
  mam prośbę, kliknęłabyś mi w linki? http://woman-with-class.blogspot.com/2014/03/must-have-sheinside.html
  będę bardzo wdzięczna !:)

  OdpowiedzUsuń
 5. swietne rzeczy ktore uszczesliwiaja :)
  Jeśli chcesz zobaczyć i poczytać odnośnie firm internetowych, o ich zasadach współpracy itp., to zapraszam do skomentowania nowego posta : )
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cenię wszystkie komentarze, szczególnie te nie kończące się stwierdzeniem "fajny post", lecz wnoszące coś do mojej głowy.