piątek, 28 marca 2014

Small and red

/skirt- Pull&Bear, jacket Camaieu , t-shirt - Zara, socks - H&M/

Kilka dni temu byłam w jednym z krakowskich second handów. Trafiłam tam przypadkiem, bo na tej właśnie ulicy szukałam kilku innych rzeczy. Zobaczyłam, że obok jest jakiś ciekawy szmateks więc postanowiłam go odwiedzić. Okazało się, że byłam około 40 minut przed otwarciem, więc pomyślałam że najpierw załatwię swoje sprawy, a później tam wrócę.






Błądząc po ulicy w poszukiwaniach sklepu plastycznego kilka razy przeszłam obok second handu o którym wcześniej była mowa. Nie mogłam uwierzyć kiedy zobaczyłam, że 30 minut przed otwarciem kobiety już stały przed drzwiami! Matka z dzieckiem w wózku, starsze i młode panie, nawet mężczyźni! Gdy wybiła 10, tłum rzucił się w otchłań sklepu prawie przygniatając biedną, otwierającą dziewczynę. Stałam przed drzwiami kilka minut z niedowierzaniem i chyba na prawdę śmieszną miną. Odczekałam jeszcze chwilę i odważyłam się wejść do środka. Tam działo się coś niesamowitego! Te stare przekupy biegały po całym szmateksie i przerzucały ubrania z kupy na kupą w pośpiechu żeby nikt przypadkiem nie zabrał im jakiejś perełki! A gdy inna pani przez przypadek dotknęła którejś łupu, one z rykiem wyrywały daną rzecz. No nie mogłam w to uwierzyć. Ale postanowiłam się nie spieszyć. Gdy ktoś zachodził mi drogę myślałam sobie "okej, wybieraj, ja poczekam". Po jakimś czasie wybrałam kilka rzeczy i wyszłam z myślą że już nigdy nie pójdę do sh kiedy wszystko jest po 2 zł. A czy któraś z Was miała jakąś przygodę tego typu?

8 komentarzy:

 1. Przy kazdym poscie, coraz bardziej sie rozwijasz, piekna stylizacja, boska spodnica <3
  U mnie nowy post Things that makes me happy. Liczę , że skomentujesz, bo bardzo mnie interesuje jakie rzeczy sprawiają , że I ty się uśmiechasz : )
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hhaha, nigdy się chyba z czymś takim nie spotkałam ;O
  Ładne zdjęcia ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł, bardzo kreatywny blog ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli mogłabyś napisać jaki to kobkretnie sh to byloby super! :)

  OdpowiedzUsuń

Cenię wszystkie komentarze, szczególnie te nie kończące się stwierdzeniem "fajny post", lecz wnoszące coś do mojej głowy.