czwartek, 6 marca 2014

Just do it!!

Za niedługo wiosna, a co za tym idzie... koniecznie trzeba dobrze wyglądać w szortach, sukienkach i bikini. Dziewczyny, zaczynamy o siebie dbać. Jest już ostatni moment aby zacząć ćwiczyć. O wiele przyjemniej jest kiedy to za Tobą się oglądają, niż kiedy musisz patrzeć na dziewczynę na plaży myśląc "a mogłam się poświęcić i dobrze wyglądać, rany też chciałabym takie nogi!". A właśnie że możesz takie mieć! Tylko zacznij nad sobą pracować.Zaczynamy wyzwanie Mel B. Nie będzie chyba problemem, aby znaleźć 10 minut na trening ;). Tak, tylko 10 minut. Tyle trwa trening na jedną partię ciała. Moim celem są brzuch i pośladki. Oczywiście wyzwanie można podjąć na inne partie ciała, albo na całe. Jak kto woli i na czym bardziej zależy. Codziennie będziemy wykonywać 20 minutowe ćwiczenia z Melanią Brown :). Przygotujcie wygodne ubranie, karimatę i wodę. Tyle wystarczy i można zaczynać ćwiczenia. A więc... do dzieła!
Jeśli macie więcej czasu, do tego możecie dodać rozgrzewkę. Za tydzień pokażę Wam, jakie zrobiłam postępy. Tak samo kiedy skończę. Jeśli nadal brak Wam motywacji zapraszam Was tutaj. To blog poświęcony treningom- Być idealnąPamiętajcie, że aby dobrze wyglądać trzeba ćwiczyć. Więc nie obijamy się, tylko włączamy Mel B i ćwiczymy! Zróbmy coś dla siebie. Trzymam kciuki za każdą z Was. Któraś się podejmie? 

1 komentarz:

Cenię wszystkie komentarze, szczególnie te nie kończące się stwierdzeniem "fajny post", lecz wnoszące coś do mojej głowy.