wtorek, 20 sierpnia 2013

Pink, pink and green


Powoli czuć w powietrzu jesień. Trzeba będzie wzbogacić swoją garderobę o nowe kozaki, swetry i inne takie. Szkoda, bo uwielbiam letnie sukienki! Dopiero niedawno zaczęłam je gromadzić. Wcześniej chodziłam tylko w spodniach i nie widziałam możliwości założenia czegokolwiek co przypominałoby dziewczęce ubranka. Dobrze że ten czas się już skończył. A dla Was mam kilka zdjęć z wyjazdu do Lubnia.


Zaczęło bardzo mi się podobać fotografowanie starych mebli, urządzeń, przedmiotów itp, co widać na przedostatnim zdjęciu. Można robić bardzo twórcze zdjęcia i łapać prawie niewidoczne detale. 
Co do mojego stroju - delikatny neon połączony z czerwonymi paznokciami, czarną torebką i czarnymi sandałami (których nie widać na zdjęciach) dobrze wygląda w tym sezonie. Co do neonów, na pewnym forum widziałam dyskusję na jego temat. Dziewczyny pisały, że w małych ilościach lub połączony z tonującymi kolorami dobrze pasuje do obecnego sezonu. Wydaje mi się jednak, że na jesień nie będzie już tak modny. Dopóki jest, trzeba z tego korzystać :)


3 komentarze:

 1. Pierwsze zdjęcie najładniejsze :) Zapraszam na mojego świeżo założonego bloga: http://www.aufpeppen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna kiecka! Odśwież bloga :>

  Trafiłam tu z Vinted, pozdrawiam :)
  Czmiel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Właśnie myślę nad jakimś tematem! :)

   Usuń

Cenię wszystkie komentarze, szczególnie te nie kończące się stwierdzeniem "fajny post", lecz wnoszące coś do mojej głowy.